Mgr. Andrea Zacharová
realitný maklér & právnik

Bratislava - Strážnická ul.

Ponúkame na predaj luxusný obytný priestor o rozlohe 110 m2 s veľkou zelenou terasou 60 m2 orientovanou do vnútrobloku. Bezbariérový priestor na bývanie sa nachádza na prízemí polyfunkčnej budovy, je prerobený na otvorený 3-izbový byt. Nachádza sa vo výbornej lokalite v Bratislave na Strážnickej ulici, neďaleko Medickej záhrady. Byt je originálne a zaujímavo dispozične riešený, ponúka luxusné materiály a zariadenie, spĺňa aj najvyššie nároky. Ak hľadáte kvalitu a nie kompromis ste na správnom mieste. 

Dispozícia:
Priestor je rozdelený na 4 zóny, dve samostatné spálne, oddelené drevenými priečkami, ktoré z vnútorných strán slúžia ako úložné priestory. Kuchyňa s ostrovčekom a jedálenským stolom a obývacia časť. Vo všetkých zónach sú francúzske okná smerujúce na terasu s elektronicky ovládanými hliníkovými žalúziami a s luxusnými zatemňovacími Blackout závesmi na mieru v jemnej šedej farbe. V byte sú 2 kúpeľne. Priestor má zabudovanú klimatizáciu a Fan- coil jednotky. Terasa má rozlohu 60m2 s rozmermi 17m x 3,5m. 

Vyhotovenie a zariadenie:
- Spálne: postele s kvalitnými matracmi. Šatníkové skrine na mieru. Nábytok na mieru.
- Obývacia izba: Exkluzívna sedacia súprava na mieru , TV PANASONIC OLED. 
- Osvetlenie LUTRON (stmievací a riadiaci systém ) vypínače a zásuvky BERKER.
- V celom priestore sú liate podlahy TERAZZO a robotické vysávače iRobot.
- Kuchyňa: Kuchynská linka s ostrovčekom na mieru. Zabudované spotrebiče Siemens, vrátane umývačky a práčky v linke. Vinotéka Miele. Sklokeramická doska BORA s integrovaným odsávačom BORA a Tepan gril z nerezovej ocele. 
- Kúpeľne: obklady KARARSKÝ MRAMOR, liate podlahy TERAZZO, armatúry DORNBRACHT matné čierne v pánskej kúpeľni a nerezové s bielou v dámskej, sanita Duravit ME by Starck. V priestoroch spálne voľne stojaca vaňa Kaldewei Meisterstuck.
K obytnému priestoru je možné dokúpiť 2 garážové státia.  

CENA: 518.000 € vrátane DPH.