Mgr. Andrea Zacharová
realitný maklér & právnik

Bratislava - Rusovce

Ponúkame na predaj nadštandardný samostatne stojaci 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom
 so zastavanou plochou 157m2 a s pozemkom o rozlohe 546m2. 

Dom sa nachádza vo výbornej lokalite v bratislavskej mestskej časti Rusovce neďaleko obľúbenej hrádze v blízkosti lesa a jazier. Rusovce sú známe svojou výbornou polohou, dostupnosťou do centra ako aj do Maďarska a Rakúska.
 Dom je výborne dispozične riešený, ponúka kvalitné materiály a spĺňa aj najvyššie nároky. 

Dispozícia: Na prízemí sa nachádza vstupná hala so vstavanou skriňou, samostatná sprcha, samostatné WC  s bidetom, prechod do garáže s úložným priestorom, schodisko na poschodie a obývacia izba s krbom prepojená s veľkorysou jedálňou a kompletne vybavenou kuchyňou. Ku kuchyni prináleží komora. Z obývacej miestnosti a z jedálne je výstup na terasu a do záhrady vďaka čomu je celý obytný priestor príjemne presvetlený. 
Poschodie disponuje 4 samostatnými izbami: luxusnou spálňou, originálne a veľkoryso riešenými detskými izbami a hosťovskou izbou, pracovňou  alebo veľkým šatníkom, balkónom, kúpeľňou s vaňou, a samostatným WC. 

Na poschodí v izbách je možnosť nastavenia intenzity osvetlenia diaľkovým ovládačom a spríjemniť si tak každú atmosféru. V celom dome tepelnú pohodu zabezpečuje  podlahové kúrenie ale zároveň sú k dispozícii aj radiátory. 
Úložný priestor je k dispozícii na priestrannej povale. 

Na záhrade, ktorá ponúka súkromie sa nachádzajú: bazén s protiprúdom, trávnik s automatickou závlahou a studňou, ovocné kríky a stromy :figovník, čerešne, ríbezle, egreš, malina, černice a jahody. 
Parkovanie pre dve väčšie autá je zabezpečené v garáži. 

Ak hľadáte kľudné miesto pre pohodový život našli ste ho.   
 
Cena nehnuteľnosti : na vyžiadanie.    
Oslovila Vás táto nehnuteľnosť? Neváhajte ma kontaktovať:
  Mgr. Andrea Zacharová | Váš realitný maklér & právnik